Informace o službách - Péče před a po

Laminace obočí

Barvení obočí Hennou

Prodlužování řas

Lash lifting & Botox řas
Přístrojová kosmetika
Hydrodermabraze
LARENS
Tekuté kolagenové nitě
Mikrojehličkování sér dermaperem obličeje i rtů
BB Glow - pigmentové séra
Solárium s kolagenovými trubicemi. Opalování a stimulace vlastního kolagenu

belly, heart, love


Brazilska depilace
Barvení obočí

Pokud je to možné, nemalujte si obočí v den, kdy navštívíte salon.
Prvních 24 hodiny Neodličujte si obočí odličovadly na bázi oleje. Vyhněte se vlhkosti, páře. Nepoužívejte peeling v oblasti obočí. Nepoužívejte oleje ani séra na růst obočí. Nenanášejte krémy. Nenavštěvujte saunu, salarium a neopalujte se. Nenanášejte make-up.
Další den nepoužívejte peeling, nenanášejte krémy a neodličujte se prostředky na bázi oleje. Aby Vám barva co nejdéle vydržela vyhněte se vlhkosti. Henna je rozpustná ve vodě.

Laminace obočí 

Pokud je to možné neličte si obočí v den návštěvy salonu.
Prvních 24 hodin Nenamáčejte obočí ve vodě a nevystavujte ho páře. Nepoužívejte žádnou kosmetiku.
Od dalšího dne není třeba se nijak omezovat. V případě potřeby chloupky vyčesávejte do připraveného a Vámi zvoleného tvaru. Pokud už laminace slábne, lze v začátcích používat gel na obočí.
V případě, kdy následuje barvení Hennou doporučuji řídit se pravidly pro barvení obočí viz. výše.

Lash Lifting a Botox řas

Nový převratný systém profesionální úpravy, natáčení a tvarování očních řas. Řasy šetrně natočí a zvýrazní je jejich zvednutím od kořínků. Zaručí přirozený vzhled a plnou regenerací s výživou, která vede k omlazení oka a jeho otevření. Zvětší objem řas a posílí jejich růst. Je vhodný pro krátké i dlouhé řasy, tak i řasy roustoucí křížem přes sebe, nebo pokud chcete své řasy zvýraznit, ale nechcete nebo nemůžete mít z nějákeho důvodu mít řasy umělé, a také pokud jste sundaly umělé řasy a své chcete zvýraznit a zároveň posílit.

Pokud je to možné neličte si obočí v den návštěvy salonu.
Prvních 24 hodin Nenamáčejte obočí ve vodě a nevystavujte ho páře. Nepoužívejte žádnou kosmetiku.
Od dalšího dne není třeba se nijak omezovat. V případě potřeby chloupky vyčesávejte do připraveného a Vámi zvoleného tvaru. Pokud už laminace slábne, lze v začátcích používat gel na obočí.
V případě, kdy následuje barvení Hennou doporučuji řídit se pravidly pro barvení obočí viz. výše.

Prodlužování řas 

V den návštěvy salonu si prosím nemalujte řasy řasenkou a víčka stíny na oči.

Prvních 24 hod. po prodloužení nenavštěvovat sauny a wellness centra. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.

Péče po 24. hodinách: Umělé řasy pravidelně pročesávejte kartáčkem a omývejte vlažnou vodou, abyste z nich odstranili nečistoty a maz, který by mohl narušit lepidlo.
Důležité je nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou a vodou tekoucí. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas.
Řasenky používejte také opatrně, hlavně bez obsahu mastných přísad, které by mohly používané lepidlo rozpustit.

Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce, proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme. 
Pokud byste se rozhodli umělé řasy odstranit, nikdy se o to nesnažte sama, protože můžete trvale poškodit své přírodní řasy.

Umělé řasy po jiné stylistce nedoplňuji. Před prodlužováním řasy odstraním.

Pokud možno, přijďte do salonu nenalíčené. Muži oholení.

Po ošetření doporučuji pleť nechat co nejdéle čistou (bez make-upu).

Chraňte pleť před sluncem krémem s spf.

Po chemickém peelingu se 7 dní nesluňte a nenavštěvujte solárium.

Tekuté kolagenové nitě – nitě pracují 7 dní, 24 hodin žádná voda na obličej, 2–3 denně poklepávat hydratačním krémem,

3 dny se nesmí solárium, sauna, cvičení, make–up pak make–up hydratační, na slunce 30 SPF, kosmetika za 14 dní.

Před ošetřením doporučuji vyhýbat se slunci nejméně týden a preferuji, když se na ošetření dostavíte nenalíčená.

Péče po Microneedlingu – Mikrojehličkováni – BB GLOW

1. DEN 12 hodin se nedotýkejte ošetřené oblasti. Umyjte si obličej jen převařenou vodou (bez čisticích přípravků) a naneste na něj regenerační krém. Nepoužívejte make-up.  2. – 3. DEN Umyjte si obličej jen převařenou vodou (bez čisticích přípravků) a naneste na něj regenerační krém 3-krát denně. Nepoužívejte make-up. 5. – 10. DEN Umyjte si obličej převařenou vodou. Použijte krém s SPF 50+.

PŘÍSNĚ ZAKÁZANÉ:
• solárium, sauna, bazény prvních 10 dní od procedury • opalování • 14 dní nepoužívejte pleťové peelingy • 3 dny nepoužívejte make-up • po 3 dnech nanášejte pod základní make-up větší množství krému s ochranným faktorem • používejte krém s ochranným faktorem, pokud jedete k moři

BB LIPS

Před procedurou přijďte prosím nenalíčené (bez rťenky). Rty se hojí velmi rychle. Můžete mluvit a fungovat bez omezení. Již 2 hodiny po zákroku můžete pít a jíst. 24 hodin od zákroku rty nenatírejte ničím jiným, než regeneračním krémem, který obdržíte. 24 hodin se vyhýbejte barevnému jídlu a pití. Pro lepší  komfort při proceduře používám anestetikum.

otázky a odpovědi

 

 

CO JE BB GLOW?

BB Glow je bezpečná a neinvazivní technika, která každé zákaznici dodává zářivou a svěží pokožku na obličeji. Toto ošetření kombinuje efektivní nano-needlings výsledkem semi-permanentního make-upu. Semi-permanentní make-up je dočasný a není tak odolný jako permanentní make-up.S našimi přírodními produkty získáte výsledek, který vydrží až 6měsíců. Kvůli přírodním, světlým pigmentům nevyvolává dojem „krytí“ pokožky ve formě konvenčního makeup-u, takže nedokážete odhalit přechody do nenalíčených oblastí a nebudete mít v létě problémy s přirozeným opalováním. Barevný koncentrát je jemně a bezbolestně aplikovaný na pokožku. Ve zkratce – semi-permanentní metoda BB Glow je přesně tím, čím se nazývá – na Vaši o pokožku se implementuje BB krém, který Vám poskytne přirozeně vypadající základ, který vydrží určitý čas. Je to perfektní řešení pro klientky, které zbožňují kosmetiku stylu „moje pleť, ale krásnější“, jelikož toto ošetření slibuje Vaší pokožce lehké až střední krytí, aby skrylo Vaše nedokonalosti, začervenání a kruhy pod očima.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI NANONEEDLINGEM A MICRONEEDLINGEM?

Microneedling je mikroperforace kůže, která spouští regenerační procesy v dermis. Tyto jehly se dostanou do hlubších vrstev pokožky a budují tak pokožku zdola nahoru. Primární účinek je však založený na „poranění“ kůže prostřednictvím malých jehliček, které spouštějí regenerační procesy pro budování pokožky. Toto ošetření je spojené se začervnáním a otoky v důsledku minmální invazivnosti – ošetření je však velmi účinné Při ošetření BB Glow chceme, aby do pokožky pronikly jen aktivní přísady. Potřebujeme nato jen velmi krátkou jehlu(nano-jehlu).Stimulujeme regenerační procesy,  ale jemným způsobem. Tato metoda je vhodná pro každého, kdo nechce žádné vedlejší účinky jako je začervenání a otok, a jehož cílem je preventivně ošetřovat pokožku nebo působit proti prvním příznakům stárnutí.

KTERÉ PROBLÉMY MOHOU BÝT OŠETŘENÍM BB GLOW ODSTRANĚNY?

Tmavé kruhy pod očima, pihy, hyper-pigmentace, jizvy, barevné skvrny na kůži, zvětšené póry, ztráta elasticity, vrásky, unavená pleť, suchá, pleť začervenání.

JAK SE NA OŠETŘENÍ PŘIPRAVUJÍ KLIENTKY?

Neexistuje žádná specifická příprava. Doporučujeme Vám vyhýbat se slunci nejméně týden před ošetřením a preferujeme, když se na ošetření dostavíte nenalíčená.

JAK BOLESTIVÁ JE PROCEDURA?

Bolest je velmi relativní pojem, nebojíme se však tvrdit, že i když je procedura trochu nepříjemná, ve všeobecnosti není bolestivá. Některé klientky necítí nic, ty extrémně citlivé říkají, že na stupnici bolestivosti od 1 do 10 (kde 10 je maximum) je BB Glow na stupni 5.

JE TECHNIKA BB GLOW BEZPEČNÁ?

BB Glow technika nepředstavuje žádné riziko. Dochází při ní k malé až žádné bolesti a ošetřované místo nekrvácí. Účelem samotného procesu je poškodit pokožku, aby se mohla regenerovat pomocí vlastních buněk. Když se klientka řídí pokyny a náležitě se věnuje péči po ošetření, rizika jsou zanedbatelná.

JAK DLOUHO VYDRŽÍ ÚČINEK OŠETŘENÍ BB GLOW?

To záleží na míře péče o pokožku a jejím aktuálním stavu. Po první návštěvě účinek trvá od 3 do 7dní, proto důrazně doporučujeme další návštěvu, která poskytuje větší pokrytí a delší stálost, a to až na 6 měsíců.

ZANECHÁVÁ OŠETŘENÍ BB GLOW NA POKOŽCE NÁSLEDKY?

Kromě extrémně citlivé pokožky tato metoda pokožku neovlivňuje, s výjimkou zářivého a svěžího vzhledu. Taktéž je povolené používat make-up, a to i ihned po ošetření, jen se nedoporučuje používat těžký základní make-up během prvních 24 hodin.

CO V PROCEDUŘE BB GLOW ZPŮSOBUJE
TRVAJÍCÍ JAS?

Na jedné straně se to děje prostřednictvím účinných látek, které mají vliv na regulaci, hydrataci a zpevnění pokožky, a
zabraňují další pigmentaci. Kromě toho lehké oxidy železa  a malý podíl oxidu titaničitého zajišťují, že pigmentace je okamžitě zakrytá a pokožka vypadá jako po nalíčení rozjasňovačem.

JSOU OXIDY ŽELEZA PRO POKOŽKU DLOUHO DOBĚ ŠKODLIVÉ?

Ne. Koncentrát BB Glow není složený ze syntetických barev, ale z přírodních pigmentů, nemá proto škodlivý vliv na pokožku. Oxidy železa se též nacházejí například v kvalitních minerálních pudrech. Kromě toho se koncentrát nanáší jen povrchově na vrchní část kůže- epidermis, která se nakonec odlupuje.

Základní pravidla pro opalování v soláriu:

· Pokud máte zdravotní problémy nebo užíváte léky, poraďte se o možnosti opalování s ošetřujícím lékařem. Váš zdravotní stav nebo vliv některých léků může být znásoben účinkem UV záření.

· Zjistěte si fototyp Vaší kůže – za asistence obsluhujícího personálu solária proveďte jednoduchý test pro určení fototypu Vaší kůže a na základě výsledků tohoto testu Vám obsluhující personál doporučí Váš individuální opalovací program.

· Dodržujte maximální doporučené opalovací časy, intervaly mezi opalováním dle doporučeného opalovacího programu s ohledem na stav a typ Vaší kůže.

· Mezi prvním a druhým opalováním vyčkejte minimálně 48 hodin.

· Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci (dávky UV záření se sčítají).

· Před opalováním si odložte šperky.

· Před opalováním je nutné se důkladně odlíčit. Nepoužívejte již několik hodin před opalováním make-up a parfémy.

· Nepoužívejte žádné opalovací krémy s ochranným faktorem. Kosmetika pro opalování na slunci není určena k opalování v soláriu (a opačně). Doporučuje se pouze speciální solární kosmetika, která má pokožce dodat potřebnou vlhkost a vitamíny, čímž zabraňuje nadměrnému stárnutí pokožky.

· Chraňte před ozářením citlivé části pokožky – jizvy, znaménka, tetování, genitálie.

· Během opalování je nutné chránit si oči pomocí speciálních ochranných brýlí nebo očních ochranných fólií (Kontaktní čočky nebo sluneční brýle s UV filtrem nejsou náhradou speciálních ochranných brýlí). V případě nedodržení tohoto pravidla si vážným způsobem poškozujete zrak!!! Pokud se díváte přímo do rozsvíceného solária po dobu cca. 6 vteřin, již překračujete kritickou hranici záření, kterou snese Vaše oko. Pokud máte v rozsvíceném soláriu zavřená oční víčka, překračujete nebezpečnou dávku UV záření pro Vaše oko asi po 1 minutě.

· Při opalování v soláriu neležte nehybně, neprokrvená místa se neopálí.

· Po opalování se několik hodin nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace.

· Pokud se po opalování objeví zčervenání, mělo by být další opalování alespoň na týden zastaveno a poté zahájeno opět od počátku programu.

· Po intenzivní opalovací kúře se doporučuje přestávka až 4 týdnů. Intenzivní opalovací kúra může probíhat např. tak, že budete chodit do solária obden celkem maximálně 10x a opalovací čas si budete postupně prodlužovat od počátečních 5 minut až do doporučeného maxima pro konkrétní fototyp kůže. Pro udržení opáleného vzhledu stačí 1 návštěva solária za 1 až 2 týdny.

· Počet opalování za rok nemá překročit 50 až 100. Někteří dermatologové uvádějí dokonce pouze 20 návštěv v soláriu ročně! Vše je individuální a hodně záleží na fototypu Vaší pokožky, na počtu mateřských znamének apod.

· Dalšímu použití solária by se měly vyhnout osoby, u kterých se do 48 hodin po prvním opalování objevily nenadálé účinky jako výrazné svědění nebo zčervenání pokožky apod.

· Pokud se po opalování objeví opuchliny, bolesti nebo změny v pigmentaci kůže (změny u stávajících pigmentových skvrn), neprodleně vyhledejte lékaře.

 

Solárium nesmí používat:

 

· osoby mladší 18-ti let,

· osoby se sklonem k tvorbě pih,

· osoby s přírodní zrzavou barvou vlasů,

· osoby se skvrnami a výrazně světlou barvou pokožky,

· osoby s více jak 16-ti mateřskými znaménky na těle o průměru nad 2mm,

· osoby s atypickými mateřskými znaménky (asymetrickými, nepravidelně ohraničenými, většími než 5mm, s kolísavou pigmentací),

· osoby trpící úžehem,

· osoby bez schopnosti opálit se nebo opálit se bez spálení pokožky nebo kde se v rodině vyskytuje bolestivé spálení pokožky,

· osoby, které prodělaly rakovinu kůže nebo mají předpoklady ke vzniku rakoviny kůže,

· osoby, které jsou v blízkém příbuzenském vztahu k osobě s historií melanomu,

· osoby citlivé na světlo nebo užívající léky, které vyvolávají citlivost na světlo.

 

 

Určete si fototyp Vaší kůže:

 

Všeobecně lze říci, že každý reaguje jinak na UV – záření. To znamená, že jsou velké rozdíly v citlivosti pokožky. Lidé s velmi citlivou pokožkou, jako jsou blonďáci, zrzavě-keltští a severoevropské typy, se rychleji spálí a velmi obtížně nebo vůbec nezhnědnou. Tmavší evropské a mediterran typy mají již od přírody tmavší pleť a budou mít menší problémy při delším pobytu na slunci.

 

Typy pokožky lze všeobecně rozdělit do šesti kategorií:

I. vždy se spálí, nezhnědne

II. většinou se spálí, zhnědne málo

III. zřídka se spálí, zhnědne dobře

IV. nespálí se nikdy, zhnědne do tmava

V. asijský typ

VI. negroidní typ

 

V praxi se zabýváme především pokožkami typu I až IV. Pokožky typu V a VI jsou již od přírody hnědé.

 

Před použitím solária je nutné vědět, jaký je typ Vaší pokožky a její citlivost. Po sečtení bodů následujícího dotazníku si můžete sami určit typ Vaší pokožky.

 

Dotazník pro určení fototypu Vaší kůže:

 

1. Jaká je barva Vašich očí?

– světle modrá 0b.

– modrá 1b.

– šedá, zelená 2b.

– hnědá 3b.

– hnědočerná 4b.

 

2. Jakou máte barvu vlasů?

– zrzavou 0b.

– blond 1b.

– světle hnědá, kaštanová 2b.

– tmavě hnědá 3b.

– černá 4b.

 

3. Jaká je barva Vaší kůže před opalováním?

– narůžovělá 0b.

– velmi bílá 1b.

– bílá s béžovým odstínem 2b.

– světle hnědá 3b.

– tmavě hnědá 4b.

 

4. Máte pihy před opálením?

– hodně 0b.

– několik 1b.

– málo 2b.

– velmi málo 3b.

– žádnou 4b.

 

5. Co se Vám stane po dlouhé době na slunci?

– bolestné zčervenání, puchýře 0b.

– spálení s loupáním 1b.

– spálení, loupání 2b.

– málokdy spálení 3b.

– bez problému 4b.

 

6. Jak se opalujete?

– velmi špatně 0b.

– trošku 1b.

– lehce 2b.

– dobře 3b.

– rychle do tmavě hnědé 4b.

 

7. Opálíte se ihned (po několika hodinách) na slunci?

– nikdy 0b.

– zřídka kdy 1b.

– někdy 2b.

– často 3b.

– vždy 4b.

 

8. Jak se chová Váš obličej na slunci?

– velmi citlivě 0b.

– citlivě 1b.

– normálně 2b.

– reaguje dobře 3b.

– bez problémů 4b.

 

9. Opalujete si celé Vaše tělo?

– nikdy 0b.

– zřídka kdy 1b.

– někdy 2b.

– často 3b.

– vždy 4b.

 

10. Kdy jste se naposledy opaloval(a)?

– před více jak 3 měsíci 0b.

– před 2 – 3 měsíci 1b.

– před 1 – 2 měsíci 2b.

– před méně jak 1 měsícem 3b.

– před méně jak 15 dny 4b.

 

Výsledek testu:

0 – 7 b. Typ I. velmi citlivá kůže 0 – 5 min

8 – 16 b. Typ II. citlivá kůže 5 – 13 min

17 – 25 b. Typ III. normální kůže 5 – 18 min

více než 25 b. Typ IV. dobře odolná kůže 5 – 22 min

Nechejte narůst chloupky aspoň 0,5 – 0,8 cm pro rychlejší a snadnější depilaci (neplatí pro chloupky na obličeji). Chloupky delší okolo 1 cm se hůře depilují a služba trvá déle.
Pro všechny typy depilací vč. depilace cukrovou pastou, platí zákaz slunění na cca 14 dní. Depilovanou oblast hydratujte, popřípadě si zakupte olej nebo mléko proti zarůstání chloupků.

Péče o obočí
Vyměření a tvarování obočí pomocí BIO Henny PREMIUM. Laminace obočí...

Prodlužování řas

Lash lifting & Botox řas
Přístrojové ošetření pleti s profesionální kosmeceutikou LARENS
Tekuté kolagenové nitě
Mikrojehličkování sér dermaperem obličeje i rtů

BB Glow
BB LIPS
Solárium - Kolagenárium. Opalování a stimulace vlastního kolagenu

Depilace teplým voskem zejména větších ploch těla. Šetrná depilace menších a citlivých ploch těla a Brazilská depilace