Péče před službou/Péče po službě


BB glow & BB lips & microneedling

Před ošetřením doporučuji vyhýbat se slunci nejméně týden a preferuji, když se na ošetření dostavíte nenalíčená.

Péče po BB Glow:

1. DEN 12 hodin se nedotýkejte ošetřené oblasti. Umyjte si obličej jen převařenou vodou (bez čisticích přípravků) a naneste na něj regenerační krém. Nepoužívejte make-up.  2. – 3. DEN Umyjte si obličej jen převařenou vodou (bez čisticích přípravků) a naneste na něj regenerační krém 3-krát denně. Nepoužívejte make-up. 5. – 10. DEN Umyjte si obličej převařenou vodou. Použijte krém s SPF 50+.

PŘÍSNĚ ZAKÁZANÉ:
• solárium, sauna, bazény prvních 10 dní od procedury • opalování • 14 dní nepoužívejte pleťové peelingy • 3 dny nepoužívejte make-up • po 3 dnech nanášejte pod základní make-up větší množství krému s ochranným faktorem • používejte krém s ochranným faktorem, pokud jedete k moři

BB LIPS

Před procedurou přijďte prosím nenalíčené (bez rťenky). Rty se hojí velmi rychle. Můžete mluvit a fungovat bez omezení. Již 2 hodiny po zákroku můžete pít a jíst. 24 hodin od zákroku rty nenatírejte ničím jiným, než regeneračním krémem, který obdržíte. 24 hodin se vyhýbejte barevnému jídlu a pití. Pro lepší  komfort při proceduře používám anestetikum.

otázky a odpovědi


BB glow & microneedling

CO JE BB GLOW?

BB Glow je bezpečná a neinvazivní technika, která každé zákaznici dodává zářivou a svěží pokožku na obličeji. Toto ošetření kombinuje efektivní nano-needlings výsledkem semi-permanentního make-upu. Semi-permanentní make-up je dočasný a není tak odolný jako permanentní make-up.S našimi přírodními produkty získáte výsledek, který vydrží až 6měsíců. Kvůli přírodním, světlým pigmentům nevyvolává dojem „krytí“ pokožky ve formě konvenčního makeup-u, takže nedokážete odhalit přechody do nenalíčených oblastí a nebudete mít v létě problémy s přirozeným opalováním. Barevný koncentrát je jemně a bezbolestně aplikovaný na pokožku. Ve zkratce – semi-permanentní metoda BB Glow je přesně tím, čím se nazývá – na Vaši o pokožku se implementuje BB krém, který Vám poskytne přirozeně vypadající základ, který vydrží určitý čas. Je to perfektní řešení pro klientky, které zbožňují kosmetiku stylu „moje pleť, ale krásnější“, jelikož toto ošetření slibuje Vaší pokožce lehké až střední krytí, aby skrylo Vaše nedokonalosti, začervenání a kruhy pod očima.

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI NANONEEDLINGEM A MICRONEEDLINGEM?

Microneedling je mikroperforace kůže, která spouští regenerační procesy v dermis. Tyto jehly se dostanou do hlubších vrstev pokožky a budují tak pokožku zdola nahoru. Primární účinek je však založený na „poranění“ kůže prostřednictvím malých jehliček, které spouštějí regenerační procesy pro budování pokožky. Toto ošetření je spojené se začervnáním a otoky v důsledku minmální invazivnosti – ošetření je však velmi účinné Při ošetření BB Glow chceme, aby do pokožky pronikly jen aktivní přísady. Potřebujeme nato jen velmi krátkou jehlu(nano-jehlu).Stimulujeme regenerační procesy,  ale jemným způsobem. Tato metoda je vhodná pro každého, kdo nechce žádné vedlejší účinky jako je začervenání a otok, a jehož cílem je preventivně ošetřovat pokožku nebo působit proti prvním příznakům stárnutí.

KTERÉ PROBLÉMY MOHOU BÝT OŠETŘENÍM BB GLOW ODSTRANĚNY?

Tmavé kruhy pod očima, pihy, hyper-pigmentace, jizvy, barevné skvrny na kůži, zvětšené póry, ztráta elasticity, vrásky, unavená pleť, suchá, pleť začervenání.

JAK SE NA OŠETŘENÍ PŘIPRAVUJÍ KLIENTKY?

Neexistuje žádná specifická příprava. Doporučujeme Vám vyhýbat se slunci nejméně týden před ošetřením a preferujeme, když se na ošetření dostavíte nenalíčená.

JAK BOLESTIVÁ JE PROCEDURA?

Bolest je velmi relativní pojem, nebojíme se však tvrdit, že i když je procedura trochu nepříjemná, ve všeobecnosti není bolestivá. Některé klientky necítí nic, ty extrémně citlivé říkají, že na stupnici bolestivosti od 1 do 10 (kde 10 je maximum) je BB Glow na stupni 5.

JE TECHNIKA BB GLOW BEZPEČNÁ?

BB Glow technika nepředstavuje žádné riziko. Dochází při ní k malé až žádné bolesti a ošetřované místo nekrvácí. Účelem samotného procesu je poškodit pokožku, aby se mohla regenerovat pomocí vlastních buněk. Když se klientka řídí pokyny a náležitě se věnuje péči po ošetření, rizika jsou zanedbatelná.

JAK DLOUHO VYDRŽÍ ÚČINEK OŠETŘENÍ BB GLOW?

To záleží na míře péče o pokožku a jejím aktuálním stavu. Po první návštěvě účinek trvá od 3 do 7dní, proto důrazně doporučujeme další návštěvu, která poskytuje větší pokrytí a delší stálost, a to až na 6 měsíců.

ZANECHÁVÁ OŠETŘENÍ BB GLOW NA POKOŽCE NÁSLEDKY?

Kromě extrémně citlivé pokožky tato metoda pokožku neovlivňuje, s výjimkou zářivého a svěžího vzhledu. Taktéž je povolené používat make-up, a to i ihned po ošetření, jen se nedoporučuje používat těžký základní make-up během prvních 24 hodin.

CO V PROCEDUŘE BB GLOW ZPŮSOBUJE
TRVAJÍCÍ JAS?

Na jedné straně se to děje prostřednictvím účinných látek, které mají vliv na regulaci, hydrataci a zpevnění pokožky, a
zabraňují další pigmentaci. Kromě toho lehké oxidy železa  a malý podíl oxidu titaničitého zajišťují, že pigmentace je okamžitě zakrytá a pokožka vypadá jako po nalíčení rozjasňovačem.

JSOU OXIDY ŽELEZA PRO POKOŽKU DLOUHO DOBĚ ŠKODLIVÉ?

Ne. Koncentrát BB Glow není složený ze syntetických barev, ale z přírodních pigmentů, nemá proto škodlivý vliv na pokožku. Oxidy železa se též nacházejí například v kvalitních minerálních pudrech. Kromě toho se koncentrát nanáší jen povrchově na vrchní část kůže- epidermis, která se nakonec odlupuje.