Péče před službou/Péče po službě

V den navštívení salonu, prosím, nemalujte oči řasenkou.
Prvních 24 hodin by neměly řasy přijít do kontaktu s vodou, řasenkou a odličovačem na oči. Po ošetření budou řasy mastné a lehce slepené sérem LB. Řasy neoplachujte, opláchnout je můžete vlažnou vodou až po cca 12 hodinách.

Poté už se můžete o řasy starat jako obvykle tzn. líčit i odličovat. Na odličování nepoužívejte olejové odličovače pro delší životnost natočených řas.

V den návštěvy salonu si prosím nemalujte řasy řasenkou a víčka stíny na oči.

Prvních 24 hod. po prodloužení nenavštěvovat sauny a wellness centra. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.

Péče po 24. hodinách: Umělé řasy pravidelně pročesávejte kartáčkem a omývejte vlažnou vodou, abyste z nich odstranili nečistoty a maz, který by mohl narušit lepidlo.
Důležité je nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou a vodou tekoucí. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas.
Řasenky používejte také opatrně, hlavně bez obsahu mastných přísad, které by mohly používané lepidlo rozpustit.

Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce, proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme. 
Pokud byste se rozhodli umělé řasy odstranit, nikdy se o to nesnažte sama, protože můžete trvale poškodit své přírodní řasy.

Umělé řasy po jiné stylistce nedoplňuji. Před prodlužováním řasy odstraním.

Nový převratný systém profesionální úpravy, natáčení a tvarování očních řas. Řasy šetrně natočí a zvýrazní je jejich zvednutím od kořínků. Zaručí přirozený vzhled a plnou regenerací s výživou, která vede k omlazení oka a jeho otevření. Zvětší objem řas a posílí jejich růst. Je vhodný pro krátké i dlouhé řasy, tak i řasy roustoucí křížem přes sebe, nebo pokud chcete své řasy zvýraznit, ale nechcete nebo nemůžete mít z nějákeho důvodu mít řasy umělé, a také pokud jste sundaly umělé řasy a své chcete zvýraznit a zároveň posílit.

Platby přijímáme v hotovosti a přes QR kód v mobilním bankovnictví.

Platby přijímáme v hotovosti a přes QR kód v mobilním bankovnictví.